EN Kontakt

IT Business Analytik

Pozícia: IT Business Analytik
Miesto práce: Bratislava
Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
Mzda: 1 800 – 3 000 eur brutto (v závislosti od seniority)

Do vývojového tímu našej spoločnosti hľadáme IT business analytika, ktorému nie je cudzí vývoj mobilných a webových aplikácií má skvelé komunikačné, prezentačné ako aj technické zručnosti. Náplňou práce je vytvorenie návrhu riešenia a tvorba biznisových a technických špecifikácií systému pre moderných klientov z rôznych oblastí .

Čo bude náplňou tvojej práce

  • tvojími základnými úlohami bude získavanie, analýza a validácia biznis potrieb od všetkých stakeholderov a ich následná špecifikácia.
  • spolupracovať budeš s celým projektovým tímom: architekt, projektový manažér, vývojári a dizajnéri.
  • budeš identifikácia problémov, rizík a šedých miest v jednotlivých biznis požiadavkách.
  • budeš zodpovedný za zabezpečenie úplnosti, konzistentnosti, zrozumiteľnosti a jednoznačnosti všetkých požiadaviek.
  • tvojimi výstupmi bude tvorba špecifikácie, ktorá bude podkladom pre architekta pre návrh uceleného optimálneho riešenia ako aj pre vývojový tím.

Požiadavky

  • Skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 5 rokov
  • Skúsenosti so zberom a získavaním softvérových požiadaviek
  • dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • UML – skúsenosti s písaním softvérových špecifikácií
  • analytické myslenie.
  • znalosť základných pojmov z oblasti IT bezpečnosti ako napr. hash, process, UML prípadne kryptovanie
  • anglický jazyk písmom aj slovom

Čo ti ponúkame?

V našej spoločnosti kladieme osobitný dôraz na vzdelávanie, rozvoj systematického a analytického myslenia, osobnú iniciatívu a rozvoj komunikačných zručností. Ponúkame Ti prácu v mladom kolektíve v stabilnej spoločnosti, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1991. Samozrejmosťou je služobný mobilný telefón, tímové raňajky, teambuildingové akcie, alebo možnosť odreagovať sa pri stolnom futbale alebo káve v našej chill out zóne. Okrem iného ťa finančne podporíme pri Tvojich životných udalostiach ako sú napríklad svadba, či narodenie dieťaťa. Ponúkame perfektné platové ohodnotenie založené na princípe fixnej a motivačnej zložky.

Benefity

  • Zázemie a stabilitu tradičnej slovenskej IT firmy
  • Priateľský a stabilný profesionálny tím
  • Podporujeme vzdelávania (platené online kurzy, certifikácie etc.)
  • Home Office – možnosť práce z domu
  • Relax zóna s možnosťou odreagovania sa (football table, darts, Xbox)
  • Jazykové kurzy priamo vo firme
  • Pravidelné eventy a teambuildingy
  • Flexibilný pracovný čas

Clouds
chránime Vaše hodnoty

Aktuality

Contact
Kontaktné informácie

Sídlo spoločnosti

Na mape

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo v prípade potreby produktovej podpory kontaktujte nás prosím cez tento formulár.