EN Kontakt

Junior bezpečnostný analytik

Pozícia: Junior bezpečnostný analytik

Miesto práce: Bratislava

Typ pracovného pomeru: Plný úväzok

Mzda: 1 300 eur brutto

Do nášho tímu bezpečnostných konzultantov a analytikov hľadáme šikovného juniora na pozíciu bezpečnostného analytika. Staneš sa členom tímu odborníkov, kde budeš participovať na projektoch zameraných na realizáciu bezpečnostných IT auditov a projektov v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti a ochrany osobných údajov.

Pracovná náplň

  • Mapovanie procesov, vyhodnocovanie rizík
  • Analýza údajov u zákazníka a spracovanie reportov
  • Participácia na auditoch informačných systémov a informačnej bezpečnosti
  • Spracovanie analýzy rizík, návrh opatrení na elimináciu zistených rizík a riadenie procesu ich implementácie.
  • Poskytovanie poradenských služieb pre oblasť informačnej a kybernetickej bezpečnosti a ochrany osobných údajov
  • Participácia pri návrhoch a vypracovanií dokumentácie BCM a DRP

Požiadavky

  • Komunikačné zručnosti, asertivita
  • Prezentačné schopnosti
  • Analytické schopnosti
  • Profesionalita
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Plynulá znalosť slovenského a anglického jazyka
  • Dobrá znalosť MS Office

Čo ti ponúkame?

V našej spoločnosti kladieme osobitný dôraz na vzdelávanie, rozvoj systematického a analytického myslenia, osobnú iniciatívu a rozvoj komunikačných zručností. Ponúkame Ti prácu v mladom kolektíve v stabilnej spoločnosti, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1991. Samozrejmosťou je služobný mobilný telefón, tímové raňajky, teambuildingové akcie, alebo možnosť odreagovať sa pri stolnom futbale alebo káve v našej chill out zóne. Okrem iného ťa finančne podporíme pri Tvojich životných udalostiach ako sú napríklad svadba či narodenie dieťaťa. Ponúkame perfektné platové ohodnotenie založené na princípe fixnej a motivačnej zložky.

Benefity

  • Možnosť pracovať z domu – Home Office
  • Telefón a PC na súkromné účely
  • Chillout zóna
  • Pravidelné teambuildingy

Tešíme sa na tvoj životopis, ktorý môžes zaslať na kariera@emm.sk

Clouds
chránime Vaše hodnoty

Aktuality

Contact
Kontaktné informácie

Sídlo spoločnosti

Na mape

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo v prípade potreby produktovej podpory kontaktujte nás prosím cez tento formulár.