EN Kontakt

Projektový manažér

Pozícia : Projektový manažér

Miesto práce: Bratislava

Typ pracovného pomeru: Plný úväzok

Mzda: 1500 – 3000 eur


Rád komunikuješ s ľuďmi, vedenie tímu Ti nie je cudzie a konflikty vieš riešiť efektívne bez stresu a s rozvahou? Okrem toho Ti technológie nie sú cudzie a máš kopec nápadov? V tom prípade je tu príležitosť, aby si posunul svoju kariéru projektového manažéra na nový level v stabilnej a dynamickej slovenskej IT spoločnosti.

Čo bude tvojimi hlavnými úlohami?

Zapojíš sa do štandardného životného cyklu spoločnosti avšak Tvojou primárnou úlohou bude samostatné riadenie projektov alebo zverenej časti projektu. V prípade potreby budeš riadiť zmeny a minimalizovať riziká počas projektu. Taktiež sa budeš zameriavať na riadenie a alokovanie kapacít v projektoch.

Možností realizácie je u nás mnoho, ale základom je tvoje nasadenie a chuť učiť sa nové veci, spoznávať nových ľudí a nadšenie, ktoré ocenia najmä naši klienti.

Čo Ti ponúkame?

Ponúkame Ti prácu v dynamickej a stabilnej spoločnosti, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1991. Samozrejmosťou je služobný mobilný telefón, tímové raňajky, teambuildingové akcie, alebo možnosť odreagovať sa pri stolnom futbale alebo káve v našej relax zóne. Okrem iného Ťa EMM finančne podporí pri Tvojich životných udalostiach ako sú napríklad svadba či narodenie dieťaťa. Podporíme Tvoj odborný rast školeniami a participáciou na odborných konferenciách. Samozrejmosťou je zaujímavé platové ohodnotenie, mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie.

Čo od teba očakávame?

  • Prax min 1 rok na rovnakej alebo podobnej pozícií
  • Skúsenosti s riadeniím projektového tímu
  • Príprava a realizácia rozpočtov, zdrojov a harmonogramov
  • Skúsenosti s efektívnou komunikáciou so zákazníkom a subdodávateľmi
  • Skúsenosť s koordináciou/riadením nasadzovania produktu/riešenia u zákazníka
  • Znalosť metodológií projektového riadenia (PRINCE 2 alebo IPMA)
  • Prezentačné a vyjednávacie zručnosti
  • Kreativitu a nekonvenčné myslenie
  • Výborná znalosť angličtiny

Tešíme sa na teba a radi ťa uvidíme na pohovore.

Reagovať na pozíciu


Clouds
chránime Vaše hodnoty

Aktuality

Contact
Kontaktné informácie

Sídlo spoločnosti

Na mape

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo v prípade potreby produktovej podpory kontaktujte nás prosím cez tento formulár.