EN Kontakt

EMM podporilo projekt SŠUS – Študenti v pohybe

Projekt Študenti v pohybe je jeden z mnohých unikátnych projektov, ktoré organizuje združenie Stredoškolská únia Slovenska. Hlavnou náplňou únie je organizovanie projektov, na ktorých sa neformálnym spôsobom vzdelávajú hlavne stredoškoláci. Takýmto spôsobom sa snaží podnecovať študentský aktivizmus. Témy projektov sú aktuálne, zaujímavé a na stredných školách sa im nevenuje dostatok pozornosti.

Posledným projektom, ktorý sme v úvode spomenuli, bol projekt Študenti v pohybe, ktorý sa venoval primárne problematike zakladania, riadenia a fungovania Žiackych Školskch Rád. Na prvý tohtoročný projekt naša spoločnosť zabezpečila študentom merch a taktiež sme sa snažili byť v maximálnej možnej miere nápomocný pri celkovej organizácií projektu. Touto cestou ďakujeme spoločnosti Stredoškolskej unií Slovenska za oslovenie, prejavenú dôveru a tešíme sa na spoluprácu pri Ďaľších zaujímavých projektoch!


Clouds
chránime Vaše hodnoty

Aktuality

Contact
Kontaktné informácie

Sídlo spoločnosti

Na mape

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo v prípade potreby produktovej podpory kontaktujte nás prosím cez tento formulár.