EN Kontakt

Pozvánka 20. ročník konferencie Information Security Summit v Prahe

Information Security Summit je prestížna medzinárodná konferencia, ktorá sa koná v českej metropole pravidelne už od roku 2000. Tento rok je výnimočný v tom, že sa môžeme tešiť na jubilený 20. ročník.  Konferenciu Information Security Summit – IS2 bude hostiť v dátumoch 29. – 30.5.2019 pražská historická budova Karlín.

Už tradične sa bude konferencia konať pod záštitou predsedu vlády, ministra vnútra, riaditeľa Národného bezpečnostného úradu a ďalších významných predstaviteľov vlády a štátnych orgánov. Cieľom konferencie IS2 je hovoriť a zvýšiť povedomie o dôležitých trendoch v oblasti informačnej bezpečnosti a umožniť tak spoločnostiam, firmám, ale aj verejnej správy znižovať riziká a poskytnúť efektívnejšie riešenia pre potenciálne kybernetické hrozby.

  • Nosnými témami konferencie budú napríklad:
  • Kedy je možné očakávať prvý kvantový útok?
  • Aká je reálna hrozba retro kryptoanalýzy?
  • Ako tieto útoky vlastne fungujú?
  • Je vôbec možné sa brániť?
  • Ako zaviesť protiopatrenia už dnes, aby sme zostali v bezpečí aj zajtra?
  • Znamená príchod kvantových počítačov koniec kryptografie tak, ako ju poznáme dnes?

Konferencia doteraz privítala tisícky účastníkov z radov vyšších manažérov z finančného, telekomunikačného, súkromného, IT a iných sektorov. Ich pozitívna spätná väzba iba potvrdzuje, že IS2 je v konferenčnej sezóne považovaný za jeden z TOP IT eventov zameraných na informačnú bezpečnosť.

Registrujte sa


Clouds
chránime Vaše hodnoty

Aktuality

Contact
Kontaktné informácie

Sídlo spoločnosti

Na mape

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo v prípade potreby produktovej podpory kontaktujte nás prosím cez tento formulár.