EN Kontakt

EMM generálnym partnerom kvalifikačných triatlonových pretekov FTVŠ SUPERŠPRINT 2019

Všetci športoví nadšenci, fanúšikovia a športovci pozor! Posledný aprílový víkend sa bude niesť v znamení juniorských kvalifikačných triatlonových pretekov pre štart na majstrovstvách Európy – FTVŠ Super Šprint. Ide v poradí už o tretí ročník tohto podujatia.

Celý víkend sa bude závodiť v okolí Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského – na dunajskom nábřeží a na Moste Lafranconi. Hlavný organizátor podujatia a head coach bratislavského triatlonového klubu Prestigio Realiz Team, Marián Horinek, pripravil pre pretekárov naozaj zaujímavú trať. Tá bude pozostávať zo 175 metrov plavánia v 25metrovom bazéne, 5 km cyklistiky a 1,5 km behu. Model súťaženia je taktiež veľmi atraktívny.  Začína sa cyklistikou, pretekári budú púšťaní podľa odstupov zo sobotňajších eliminácii – tzv. Gundersenovym modelom. Prvých 36 mužov v kategórii muži do 39 rokov postupuje do poobedňajšieho eliminačného súboja, v kategórii muži od 40 rokov, je to prvých 16 mužov, ktorí postupia už do nedeľňajšieho ranného semifinále.

Najúspešnejších pretekárov čaká prize money v celkovej hodnote 2 000 eur. Organizátor sľubuje krásne počasie a samozrejme skvelú atmosféru. EMM, ako generálny partner tohto ročníka, si Vás dovoľuje na tento športový deň plný plaveckých, bežeckých a cyklistických výkonov sprevadzaný v duchu dobrej nálady a zábavy, srdečne pozvať. Či už sa zúčastníte, alebo len divácky podporíte je na Vás, vítaný je každý!


Clouds
chránime Vaše hodnoty

Aktuality

Contact
Kontaktné informácie

Sídlo spoločnosti

Na mape

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo v prípade potreby produktovej podpory kontaktujte nás prosím cez tento formulár.