EN Kontakt

Produkt Bikeguard na konferencii Sigfox Connect Berlin 2018

Výstava Sigfox Connect, z minulosti známa ako Sigfox World IoT Expo, otvorila svoje brány 24. októbra 2018. Počas dvoch výstavných dní bolo pre návštevníkov pripravených viac ako 150 vystavovateľov a celodenný prednáškový program s mnohými kľúčovými informáciami popredných spoločností a firiem, ktoré sa venujú problematike IoT. SigFox Connect je určený pre všetkých tých, ktorý chcú pomocou ultra wide band technológie využiť ozajstnú konkurenčnú výhodu.

Účastníci konferencie mali nespočetné množstvo možností na networking,ako aj objavenie nových trendov v IoT priemysle.  Berlin Arena počas dvoch vystavovacích dní hostila viac ako 1800 návštevníkov a stala sa tak miestom stretnutia celého IoT ekosystému Sigfox. EMM nesmelo na tomto evente chýbať, keďže sa už dlhodobo venuje vývoju vlastného produktu zameraného na bezpečnosť bicyklov. Bikeguard je inteligentné riešenie na ochranu a monitoring bicykla. Vďaka dômyselne premyslenej logike, nenápadnému dizajnu a spoľahlivej funkčnosti sa už viac netreba báť nechať svoj bicykel zamknutý bez dozoru ulici. Vďaka prehľadnej aplikácií máte informácie o tom, kde ste váš bicykel odložili a či je všetko v poriadku. V momente, keď sa váš bicykel pokúsi niekto ukradnúť, aplikácia vás o tom informuje prostredníctvom notifikácie. Výhodou riešenia sú minimálne prevádzkové náklady, výdrž batérie až do 6 mesiacov a v neposlednom rade atraktívny dizajn. Riešenie Bikeguard je postavené na dvoch na sebe závislých častiach: hardvérový komponent a aplikačná časť. Hardvérový komponent pozostáva z Procesoru, GPS modulu, Bluetooth modulu, SIGFOX chipu a akcelereometra. Aplikačná časť komunikuje s hardvérovým komponent prostredníctvom Bluetooth rozhrania.

Sme nesmierne hrdí, že sa nám na konferencií podarilo získať nie len množstvo zaujímavých kontaktov a skúsenosti, ale aj cenný feedback, vďaka ktorému sa môžeme hýbať dopredu ešte rýchlejším tempom. Vďaka patrí všetkým členom produktového tímu a hlavne vedeniu spoločnosti za prejavenú dôveru.

 


Clouds
chránime Vaše hodnoty

Aktuality

Contact
Kontaktné informácie

Sídlo spoločnosti

Na mape

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo v prípade potreby produktovej podpory kontaktujte nás prosím cez tento formulár.