EN Kontakt
Komplexný bezpečnostný systém – nadstavbová aplikácia

Dochádzkový systém

<všetky služby

Súčasťou fungovania každej modernej spoločnosti je prehľadný a efektívny DS. Povinnosť evidovať dochádzku zamestnancov vyplýva zo zákona. Zavedenie DS môže slúžiť ako nástroj na efektívne riadenie a spracovanie údajov. Údaje z DS je možné použiť nie len na evidenciu odpracovanej doby, ale aj ako podklad pre výpočet miezd , nároku na stravné lístky, prehľadné plánovanie pracovných zmien, dovoleniek a služobných ciest. Papierová administratíva sa tak môže stať minulosťou a využitím elektronickej formy schvaľovania dochádzkových listov, žiadaniek o čerpanie dovoleniek, služobných ciest, lekárov prinesie časovú úsporu a efektivitu. Náš DS Vám umožňuje prístupu k Vašim dátam z ktoréhokoľvek miesta aj pomocou mobilných/SMART zariadení. Ponúkame Vám dochádzkový systém od výrobcu WEGA LH


Clouds
chránime Vaše hodnoty

Aktuality

Cards

Blog

Zaujímavosti zo sveta technológií

Cards

Prípadové štúdie

26 rokov na trhu. Desiatky úspešných projektov

Cards

Zo spoločnosti

Novinky v našej spoločnosti

Woman
Referencie

So spoločnosťou EMM spolupracujeme v oblasti budovania, prevádzky a servisu dátového centra už viac ako 5 rokov. Spoločnosť EMM svojim odborným prístupom prispela k optimalizácii prevádzkových nákladov na dátové centrum pri udržaní požadovaného štandardu poskytovaných služieb. Oceňujeme ústretovosť a flexibilitu dodávateľa, najmä v prípadoch mimoriadnych požiadaviek, ktoré plnia aj nad rozsah zmluvných povinností.

Ing. Zoltán Straňák
Sekcia korporátnej bezpečnosti, Vedúci oddelenia PBS
Contact
Kontaktné informácie

Sídlo spoločnosti

Na mape

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo v prípade potreby produktovej podpory kontaktujte nás prosím cez tento formulár.