EN Kontakt
Komplexný bezpečnostný systém – nadstavbová aplikácia

Dochádzkový systém

<všetky služby

Súčasťou fungovania každej modernej spoločnosti je prehľadný a efektívny DS. Povinnosť evidovať dochádzku zamestnancov vyplýva zo zákona. Zavedenie DS môže slúžiť ako nástroj na efektívne riadenie a spracovanie údajov. Údaje z DS je možné použiť nie len na evidenciu odpracovanej doby, ale aj ako podklad pre výpočet miezd , nároku na stravné lístky, prehľadné plánovanie pracovných zmien, dovoleniek a služobných ciest. Papierová administratíva sa tak môže stať minulosťou a využitím elektronickej formy schvaľovania dochádzkových listov, žiadaniek o čerpanie dovoleniek, služobných ciest, lekárov prinesie časovú úsporu a efektivitu. Náš DS Vám umožňuje prístupu k Vašim dátam z ktoréhokoľvek miesta aj pomocou mobilných/SMART zariadení. Ponúkame Vám dochádzkový systém od výrobcu WEGA LH


Clouds
chránime Vaše hodnoty

Aktuality

Cards

Prípadové štúdie

26 rokov na trhu. Desiatky úspešných projektov

Cards

Zo spoločnosti

Novinky v našej spoločnosti

Woman
Referencie

So spoločnosťou EMM spolupracujeme v oblasti budovania, prevádzky a servisu dátového centra už viac ako 5 rokov. Spoločnosť EMM svojim odborným prístupom prispela k optimalizácii prevádzkových nákladov na dátové centrum pri udržaní požadovaného štandardu poskytovaných služieb. Oceňujeme ústretovosť a flexibilitu dodávateľa, najmä v prípadoch mimoriadnych požiadaviek, ktoré plnia aj nad rozsah zmluvných povinností.

Ing. Zoltán Straňák
Sekcia korporátnej bezpečnosti, Vedúci oddelenia PBS
Contact
Kontaktné informácie

Sídlo spoločnosti

Na mape

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo v prípade potreby produktovej podpory kontaktujte nás prosím cez tento formulár.